DANIŞMANLIK

Ülkemizin bütününe, vatandaşına, kurum ve kuruluşlarına yönelik gereken tüm ihtiyaçların karşılanabilmesi, oluşan zorluklara karşı kolaylığın sağlanabilmesi ve de her noktada çözümün bir parçası olabilmeyi kendimize ve ülkemize karşı hem görevimiz, hem de hedefimiz olarak görüyoruz. Bu bizler için sınırı olmayan, uçsuz bucaksız bir enerji demektir.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu şartlardan dolayı oluşan finansal çözüm arayışlarınıza ve ipotekli gayrimenkullerinize çözümler üretiyoruz. Daha öncelerinde de bir çok kişi ve kuruluşlara danışmanlık desteği   ile yatırım fonları bulunan kişileri aynı masada buluşturarak ortak çözüm noktasına ulaştırdık.

Gerek kamu kuruluşları, gerek özel sektörde yurtdışı bağlantılarımız ile temasa geçerek enerji ve hammadde konusunda gerekli organizasyonları ve adımları birlikte atıyoruz. Petrol ve yan sanayi ürünlerin getirilmesinde, gümrükleme ve teslimat süreçlerinizde danışmanlık yapıyoruz. 

Dönüşüm sektörünün önemi ile birlikte uygun metal ve plastiklerin hurda alım ve de satımlarında da çözümün bir parçası olarak bulunmaktayız.

Özellikle Ortadoğu ülkelerinde yatırım yapmakta olan iş adamlarımızın her zaman yanındayız.

 

Acil Çöümler Ailesi adına Sizler için ‘’Güveniniz , güvenimizdir’’ diyerek  yola çıkıyoruz ve birlikte yürüyor, birlikte büyüyoruz.

TOP